Product images only for reference. Actual product may vary. Email sales@endusersupplies.com for discounts.
SP-FAP400-PA-US
SP-FAP400-PA-US – Fortinet – Power adapter – AC 100-240 – United States.
- Secure Payments
- Fast Shipping
- Huge Savings
Fortinet – Power adapter – AC 100-240 V – United States
?
MAIN SPECIFICATIONS |
|
| Product Description | Fortinet – power adapter |
| Device Type | Power adapter – external |
| Localization | United States |
| Input Voltage | AC 100-240 V |
| Output Voltage | 12 V |
EXTENDED SPECIFICATIONS |
|
| General | |
| Device Type | Power adapter – external |
| Localization | United States |
| Power Device | |
| Input Voltage | AC 100-240 V |
| Input Voltage Range | AC 100 – 240 V |
| Frequency Required | 50/60 Hz |
| Output Voltage | 12 V |
| Max Electric Current | 3:00 AM |



