Product images only for reference. Actual product may vary. Email sales@endusersupplies.com for discounts.
C4KX-PWR-750AC-F
Cisco Catalyst 4500-X 750W AC Back-to- Front Cooling Power Supply – 750 – 110 – AC, 220 – AC
- Secure Payments
- Fast Shipping
- Huge Savings
| Overview | |
| General Information | |
| Manufacturer | Cisco Systems, Inc |
| Manufacturer Part Number | C4KX-PWR-750AC-F= |
| Manufacturer Website Address | http://www.cisco.com |
| Brand Name | Cisco |
| Product Name | Catalyst 4500-X 750W AC Back-to- Front Cooling Power Supply |
| Product Type | Power Module |
| Specification | |
| Power Description | |
| Input Voltage | 110 V AC |
| Input Voltage | 220 V AC |
| Output Voltage | 3.30 V |
| Output Voltage | 12 V |
| Output Power | 750 W |



