Product images only for reference. Actual product may vary. Email sales@endusersupplies.com for discounts.
WS-CAC-3000W
Cisco 3000 Watt AC Power Supply – 1400W, 3000W
- Secure Payments
- Fast Shipping
- Huge Savings
| Overview | |
| General Information | |
| Manufacturer | Cisco Systems, Inc |
| Manufacturer Part Number | WS-CAC-3000W= |
| Manufacturer Website Address | http://www.cisco.com |
| Brand Name | Cisco |
| Product Name | 3000 Watt AC Power Supply |
| Product Type | Proprietary Power Supply |
| Specification | |
| Power Description | |
| Input Voltage | 120 V AC |
| Input Voltage | 240 V AC |
| Output Voltage | 3.3 V DC |
| Output Voltage | 5 V DC |
| Output Voltage | 12 V DC |
| Output Voltage | 42 V DC |
| Output Power | 1.40 kW |
| Output Power | 3 kW |
| Miscellaneous | |
| Compatibility |
|



