Product images only for reference. Actual product may vary. Email sales@endusersupplies.com for discounts.
SP-FAP220B-PA-US
SP-FAP220B-PA-US – Fortinet – Power adapter – AC 100-240 – United States – for FortiAP 220B.
- Secure Payments
- Fast Shipping
- Huge Savings
Fortinet – Power adapter – AC 100-240 V – United States – for FortiAP 220B
?
MAIN SPECIFICATIONS |
|
| Product Description | Fortinet – power adapter |
| Device Type | Power adapter – external |
| Localization | United States |
| Input Voltage | AC 100-240 V |
| Output Voltage | 12 V |
| Designed For | FortiAP 220B |
EXTENDED SPECIFICATIONS |
|
| General | |
| Device Type | Power adapter – external |
| Localization | United States |
| Power Device | |
| Input Voltage | AC 100-240 V |
| Frequency Required | 50/60 Hz |
| Output Voltage | 12 V |
| Max Electric Current | 1.5 A |
| Compatibility Information | |
| Designed For | Fortinet FortiAP 220B |



