Product images only for reference. Actual product may vary. Email sales@endusersupplies.com for discounts.
C6800-XL-3KW-AC
Cisco Catalyst 6807-XL 3000 – AC Power Supply – 110 – AC, 220 – AC Input Voltage – 3 kW
- Secure Payments
- Fast Shipping
- Huge Savings
| Overview | |
| General Information | |
| Manufacturer | Cisco Systems, Inc |
| Manufacturer Part Number | C6800-XL-3KW-AC |
| Manufacturer Website Address | http://www.cisco.com |
| Brand Name | Cisco |
| Product Name | Catalyst 6807-XL 3000 W AC Power Supply |
| Product Type | Proprietary Power Supply |
| Specification | |
| Power Description | |
| Input Voltage | 110 V AC |
| Input Voltage | 220 V AC |
| Output Power | 3 kW |
| Miscellaneous | |
| Compatibility | Cisco Catalyst 6807-XL Chassis |



