Product images only for reference. Actual product may vary. Email sales@endusersupplies.com for discounts.
PWR-C2-640WAC
Cisco Power Module – 640 – 110 – AC, 220 – AC
- Secure Payments
- Fast Shipping
- Huge Savings
| Overview | |
| General Information | |
| Manufacturer | Cisco Systems, Inc |
| Manufacturer Part Number | PWR-C2-640WAC= |
| Manufacturer Website Address | http://www.cisco.com |
| Brand Name | Cisco |
| Product Name | Power Module |
| Product Type | Power Module |
| Specification | |
| Power Description | |
| Input Voltage | 110 V AC |
| Input Voltage | 220 V AC |
| Output Power | 640 W |



